Osvětlení v průmyslu

Průmysl, logistická centra, budovy – osvětlení

CORSIN - Úspory vašich provozních nákladů
Zaměřujeme se hlavně na dosažení úspor energie a na snížení nákladů spojených se zajištěním provozu a údržby budov a jejich technických zařízení

Průmysl, logistická centra, budovy – osvětlení

Osvětlení prostor různých průmyslových podniků, logistických center, dalších budov - výrobní haly, skladové prostory, dílny, obchody, venkovní prostory atd.

Postup

Podle požadavků zákazníka a zjištěného stavu je zpracován návrh možného řešení. Často je zpracováno i více variant, aby zákazník mohl při svém výběru vyhodnotit náklady a přínosy doporučených řešení.
Postup je ve většině případů rozdělen do 4 kroků:

  • Analýza stavu
  • Předběžný návrh řešení
  • Vyhodnocení předběžných návrhů
  • Realizace vybraných řešení

Produkty

Při řešení úspor energie a zajištění kvality osvětlení v průmyslu využíváme celou škálu produktů, s jejichž pomocí dosáhneme požadovaného cíle.

Průmyslová LED svítidla – používáme pouze velmi kvalitní svítidla s vysokou účinností s LED chipy CREE, vybavená odpovídající optikou, záruka až 5 let. Ve většině případů jsou svítidla navržena přímo pro danou aplikaci = osvětlení na míru

T5 průmyslová svítidla – kvalitní průmyslová zářivková svítidla s úspornými zářivkami T5 řízené elektronickým předřadníkem. Většinou volíme kvalitní produkty českých výrobců nebo výrobců z EU.

Další produkty používané v oblasti průmyslu – regulátory napětí, adaptéry T5, xenonová svítidla, indukční výbojky …..

Bližší informace k používaným produktům.

Průmysl, logistická centra, budovy – Produkty 
Dotazníky – prvotní podklady pro zpracování návrhu řešení.